fbpx

Ładowanie strony

Kreator pozwu rozwodowego

Pozew o rozwód – wzór

Przygotowanie pozwu rozwodowego lub odpowiedzi na pozew rozwodowy nie jest zadaniem prostym.
Dlatego zapewniamy Klientom darmowy inteligentny kreator pism. Jest to narzędzie, które pomoże samodzielnie stworzyć profesjonalny pozew lub odpowiedź na pozew rozwodowy. Kreator podpowie do jakiego sądu należy skierować pozew, pomoże ułożyć żądania i wnioski, podpowie jak stworzyć uzasadnienie. Po wypełnieniu formularza możesz zachować pismo na dysku i wydrukować. Wszystko to bez żadnych opłat.

Kreator pism rozwodowych został stworzony przy współpracy z adwokatami i radcami prawnymi, a więc osobami, które mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

Teraz zaskakująco płynnie i intuicyjnie przebiega tworzenie pisma procesowego.

Pozew rozwodowy online pozwala obniżyć koszty

Skorzystanie z naszego kreatora pism, pozwalającego szybko i całkowicie darmowo stworzyć kompletny pozew o rozwód to sprawdzony sposób na obniżenie kosztów związanych z postępowaniem sądowym. Rozpoczynając batalię o zakończenie małżeństwa, strony muszą być gotowe nie tylko na duży stres, z którym zawsze wiąże się rozpatrywanie prywatnych spraw małżonków przed sądem, ale także na konkretne wydatki. Nasz kreator pozwu rozwodowego pozwoli wymiernie je obniżyć, dzięki oszczędnościom, które zapewnia samodzielne napisanie wniosku.
Chcąc zlecić napisanie wniosku rozwodowego specjaliście, należy liczyć się z wydatkiem minimum kilkuset złotych. Jeśli pozew dotyczy rozwodu z orzekaniem o winie, jego cena może dodatkowo wzrosnąć. Wykorzystując gotowy pozew o rozwód – wzór, który udostępniamy na nasze stronie, mogą Państwo skorzystać z intuicyjnego narzędzia, które przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy tworzenia pozwu. Wszystko to całkowicie za darmo.
Co obejmują łączne koszty rozwodu? Biorąc pod uwagę cenę sporządzenia pozwu, obowiązkową opłatę za jego złożenie w wysokości 600 zł oraz ewentualne koszty sądowe, same kwestie formalne (bez wynagrodzenia dla prawnika) mogą generować wydatki rzędu kilku tysięcy złotych. Opłata za podział majątku po ustaniu wspólności majątkowej wynosi 1000 zł, a cena ewentualnej apelacji to kolejne 600 zł. Właśnie dlatego, jeśli pojawia się szansa na ich obniżenie, poprzez samodzielne, darmowe sporządzenie wniosku przez kreator pozwu rozwodowego, to zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Rozwód bez stresu, formalności i obciążania budżetu


Skorzystanie z proponowanego przez naszą kancelarię kreatora pism ma jeszcze jedną, istotną zaletę. Sporządzony wniosek może dodatkowo sprawdzić adwokat, który oceni, czy dokumentacja jest kompletna i nie zawiera błędów formalnych. Jak wiadomo, sprawy rozwodowe mogą mieć bardzo różny przebieg, jednak konieczność uzupełniania pozwu o brakujące dane lub dokumentacje, zwykle znacząco wydłuża całe postępowanie. Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość uczestników spraw rozwodowych dąży do jak najszybszego ich zakończenia, to kompletny, gotowy pozew o rozwód – wzór z naszego kreatora – sprawdzony przez eksperta, wyklucza ryzyko wydłużenia postępowania ze względu na braki formalne.

Kreator wniosków o rozwód – dlaczego warto nam zaufać?


Oddajemy w Państwa ręce w pełni dopracowaną i łatwą w obsłudze aplikację, która umożliwia samodzielne stworzenie pozwu rozwodowego. Jednocześnie zapewniamy pełne wsparcie w postaci konsultacji lub weryfikacji gotowego wniosku pod kątem formalnym. Nasze wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze spraw rozwodowych to gwarancja korzystnego i szybkiego rozstrzygnięcia procesu. Naszym priorytetem zawsze jest interes naszych klientów. Właśnie dlatego, niezależnie, czy chcą Państwo wziąć rozwód z orzeczeniem o winie, czy interesuje Państwa szybkie i pomyślne zakończenie rozprawy, gwarantujemy pomoc prawną w pełnym zakresie – również w formie reprezentacji na sali sądowej.

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi sprawdzenia pisma lub konsultacji w celu przygotowania do rozprawy. Zachęcamy również do kompleksowej obsługi podczas procesu rozwodowego, włącznie z reprezentacją w sądzie.